Czym są Warsztaty Swobodnego Lotu?

Warsztaty Swobodnego Lotu to profesjonalne szkolenie, na którym uczymy wielu aspektów skoków:

 

 

– pomożemy Ci przełamać Twój lęk wysokości i przestrzeni;
– nauczymy Cię prawidłowej pozycji ciała, porządnego wybicia oraz zachowania równowagi na krawędzi;
– z czasem nabierania pewności siebie i doświadczenia w trakcie szkolenia ćwiczysz nowe akrobacje o kolejnych stopniach trudności;
– pod koniec kursu stajesz się samodzielnym skoczkiem Dream Jump.

 

 

Grupy są maksymalnie ośmioosobowe.

 

 

Każda grupa skoczków to wyjątkowi i bardzo otwarci ludzie. Skoczkowie bardzo często mocno się ze sobą zżywają i integrują w trakcie trwania całego szkolenia. Wywiązują się też znajomości, które nie ustają po zakończeniu kursu :)

w1
w2

Ile trwają warsztaty, ile skoków na nich wykonasz?

 

 

 

  • Warsztaty trwają dwa weekendy – w czasie czterech dni skocznych wykonasz minimum 30 skoków Dream Jump z dachu Stadionu. Każdy skoczek ma swój indywidualny tryb szkolenia wg umiejętności, które nabywa w trakcie trwania warsztatów.

Kto prowadzi Warsztaty?

 

Nasza kadra instruktorska to ludzie, którzy mają za sobą setki a nawet tysiące skoków na linach w różnych technikach i z najróżniejszych obiektów na świecie. Doskonale czują się nie tylko na ziemi ale i w powietrzu.

 

 

Kiedy odbywają się warsztaty?

 

Warsztaty prowadzimy dwa razy do roku w sesji letniej i zimowej. Grupy liczą do 8 osób – to optymalna liczba skoczków aby każdemu poświęcić tyle czasu na szkolenie ile będzie potrzebować.

w3
w4

Certyfikat skoczka Dream Jump

 

  • Po zakończonym szkoleniu otrzymujesz od nas certyfikat ukończenia kursu Warsztatów Swobodnego Lotu z zakresu podstawowej techniki wykonywania skoków z wysokości